31 Sie 2016 go back

Nowe udogodnienia dla użytkowników Q22

Użytkownicy biurowca Q22 zrealizowanego przez Echo Investment w centrum Warszawy już wkrótce będą mogli skorzystać z nowych usług. W budynku pojawi się pralnia sieci Eko-Top, firma Best Flights, oferująca kompleksową obsługę podróży służbowych, a także kancelaria notarialna.

Q22 to nie tylko prestiżowy adres dla wielu renomowanych firm, ale również budynek, który oferuje użytkownikom wiele różnorodnych usług. Już wkrótce ich wachlarz się poszerzy, bowiem do grona najemców dołączyła sieć pralni chemicznych Eko-Top. W Q22 swoją siedzibę otworzy również firma Best Flights oferująca kompleksową obsługę podróży służbowych i turystycznych dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych. W biurowcu będzie działała również kancelaria notarialna, z której usług korzystać będą mogli nie tylko najemcy, ale również klienci zewnętrzni.

- Q22 cieszy się nieustającym zainteresowaniem, w tym również firm działających w sektorze usługowym. Usługi w tego rodzaju obiektach stanowią znakomite uzupełnienie i poprawiają ich funkcjonalność Poszerzona oferta Q22 z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort jego użytkowników. – mówi Michał Żelski, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Poziom wynajmu Q22 zbliża się obecnie do 80 proc. Wśród najemców znajdziemy m.in. Deloitte, Allegro, Linklaters, Boston Scientific, William Demant, Citi Handlowy, Puro Hotels. W ofercie Q22 W dostępne są powierzchnie do wynajęcia o łącznej pow. ok. 8,5 tys. mkw.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych.