10 Lut 2016 go back

Vestor DM wybrał Q22

Do grona najemców warszawskiego biurowca Q22 dołączy Vestor Dom Maklerski. Firma przeniesie swoją siedzibę w drugiej połowie tego roku.

Vestor Dom Maklerski jest jedną z najszybciej rozwijających się niezależnych krajowych instytucji finansowych. Kadra zarządzająca to menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym zdobywanym między innymi w międzynarodowych bankach inwestycyjnych, firmach konsultingowych oraz departamentach wealth management. W Q22 nowa siedziba firmy zajmie 1 080 mkw. na 29 piętrze.

„Tacy najemcy jak Vestor DM są najlepszym potwierdzeniem najwyższej jakości i prestiżu naszej inwestycji. O każdej podpisanej umowie decydują indywidualne warunki dobrane pod oczekiwania i potrzeby klienta. Tak też było i tym razem. Vestor DM to firma z bogatym doświadczeniem i renomą. Cieszę się, że udało nam się spełnić jej wymagania. Na przełomie roku podpisaliśmy kilka umów najmu. Luty pod tym względem zapowiada się nie mniej interesująco.” - mówi Michał Żelski z Echo Investment.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych.