01 Lut 2016 go back

Citi Handlowy wejdzie do Q22

Ponad 1 000 mkw. - tyle zajmie Citi Handlowy, który w drugiej połowie roku wprowadzi się do warszawskiego biurowca Q22. W procesie poszukiwania lokalizacji dla nowego biura, Citi Handlowy wspierali eksperci Colliers International.

Kolejne biuro w Q22 zostało wynajęte. Tym razem deweloperowi inwestycji, Echo Investment, zaufał jeden z kluczowych podmiotów na rynku bankowym - Citi Handlowy. Nowie biuro z przeznaczaniem na działalność z obszaru bankowości detalicznej będzie zlokalizowane na jednym z najwyższych pięter budynku.

„Cieszę się, że możemy powitać na pokładzie Q22 kolejnego najemcę. Bank Citi Handlowy z racji tego, że ma swoje placówki i siedziby w różnych prestiżowych budynkach, ma także duże oczekiwania. Udało nam się je spełnić i wierzę, że udogodnienia i technologie zastosowane w naszym biurowcu, wpłyną na komfort pracy przyszłych pracowników banku.”- komentuje Michał Żelski, senior leasing manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

„Biuro w budynku Q22 zapewni pracownikom i klientom banku doskonały widok na panoramę Warszawy. Nowa siedziba z pewnością odzwierciedli prestiż i wysoką jakość usług oferowanych przez Citi Handlowy.” - mówi Katarzyna Tasarek-Skrok, dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych Colliers International.

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych.